امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سامانه های اطلاعات مکانی مانند دیگر خدمات مانند خدمات بانکی، پستی و ... به سرعت درحال وبی شدن است. چرا که دسترسی آسان تر کاربران را از هر جای دنیا فراهم کرده و کاربران بدون نیاز به نصب برنامه ای ، می توانند به لایه ها دسترسی داشته و حتی آنها را بهنگام کنند.

شرکت esri بعنوان شرکتی پیشرو با سابقه بیش از 40 سال ، دارای بیشترین کاربران GIS است، در راستای وبی کردن لایه های اطلاعات ، سامانه ArcGIS Online را راه اندازی کرده که دارای بخش های متعدد با قابلیت های گوناگون در تولید سامانه های به اشتراک گذاری لایه های دلخواه بین گروه های مختلف کاربران از طریق سامانه ArcGIS Hub است.

از سوی دیگر در صورت نیاز به برداشت اطلاعات مثلا چراغ های راهنمایی یا پل و ... کافی است لایه مورد نظر را ساخته و با سمبل های دلخواه تنظیم کرده و از طریق بخش Quick capture به سرعت و آسانی عوارض روی زمین را برداشت کرده و به صورت آنلاین یا آفلاین به سیستم تحت وب ، اضافه کنید.

با ابزار work force گردش کاری و ماموریت های همکاران برداشت اطلاعات را مدیریت کرده و دستور کار را تعریف و عملی میکنید. این ویدئو نتنها به کاربران ایرانی ، آینده فعالیت های GIS را معرفی میکند، بلکه برای متقاضیان ادامه تحصیل و نیز مهاجران به خارج از کشور ، زمینه های کاری پرتقاضا و روز را مشخص می نماید.

 

مهمترین موضوعات

ورود به گروه چکاد